SER TAAHHÜT,

DQ proje aşamasından tasarlanmış olan tesisin mekanik, otomasyon, elektrik, partisyon ve diğer tüm iş kalemlerinde İŞVEREN’e tasarıma uygun olarak tesisin kurulmasında tüm çaba ve enerjimiz ile 1997’den beri taahhütümüzü gerçekleştiriyoruz.

Taahhüt işine başlarken proje firması da olmamız sebebi ile işverenin ve tarafımızın taahhütün IQ uygulama aşamasında daha az revizyon ile tesisi sonlandırabilmesi için kısa bir süre genel gereklilikler ve dizayn kontrolü yaparak işverene bilgilendirme yapıyoruz. Bu sürecin akabinde iş planı yapılarak onaylı projeler üzerinden var ise mevcut bina kontrolleri yapılarak kuruluma başlıyoruz. Kurulum sürecinde İŞVEREN ile birlikte çalışıyoruz. Kurulumda üzerimizde olan tüm işlerin kusursuz eksiksiz ve noksansız olarak teslimi için çalışıyoruz. Bu aşamada iyi bir denetçinin her zaman gördüğünden çok göremediğinin, görülenden çok görünmeyen yerlerin üzerinde duracağını bilerek ilerliyoruz. IQ uygulama aşamasında işin başında verilen termin iş bitim süresinin en büyük düşmanı olan revizyonların her ne kadar proje DQ aşamasında önüne geçmek için tüm çabamızı sarf etsek de revizyon olmayan IQ aşamasının olmayacağının bilincinde olarak revizyonlarda projenin terminini etkilememesi için tüm çabamızı harcıyoruz. Fakat revizyonlar uygulamada, proje takibinde ve dokümantasyonda çok ciddi iş ve mühendislik zamanı gerektirdiği için revizyon gerçekleşmeden önce revizyon bütçesi ve revizyon yapılma süresini işveren ile karşılıklı onaylayarak IQ dokümanında revizyon geçmişine kayıt edilerek revizyon kabulünün akabinde uygulamasına geçiyoruz.

IQ kurulum aşamasının bitimi ile valide dokümanlar ile birlikte GMP’ye uygun TEMİZODA veya tesisinizin teslimini yaparak tesisin ruhsatlandırma ve belgelendirme aşamalarında sürekli olarak gerek duyulduğunda sizlere hizmet veremeye devam ediyoruz.